Старосамбірська центральна районна лікарня

КНП Старосамбірської районної ради

Центральна районна лікарня

СЕРВІС БЕЗ КОМІСІЙ

 

       Для покращення надання медичних послуг в КНП СРР “Старосамбірська ЦРЛ” придбано касовий апарат. Тепер не потрібно звертатись в банківські установи та сплачувати комісійний збір. Пацієнти можуть оплатити безпосередньо в поліклінічному відділенні послуги стоматологічного відділення, послуги клініко-діагностичної лабораторії та профілактичні медичні огляди.

                                                                         

Адміністрація КНП СРР “Старосамбірська ЦРЛ”

Виїзд обласних дитячих спеціалістів

З метою надання консультативної допомоги дитячому населенню Старосамбірського району, 24 вересня 2019 року відбувся кураторський виїзд спеціалістів Обласної дитячої клінічної лікарні. 

Комісія в складі дитячого ортопеда, Корінець Наталії Дмитрівни, дитячого невролога, Кузьо Злати Тарасівни, дитячого офтальмолога, Ленів Тетяни Василівни, оглянуто 37 дітей (в тому числі 12 дітей до 1 року).

Дітям надана консультативна допомога, багато з них скеровані на дообстеження та лікування в спеціалізовані дитячі медичні установи м. Львова.

                                                                         

ДАЙДЖЕСТ МЕДРЕФОРМИ

ДАЙДЖЕСТ
ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я
№ 17, ВЕРЕСЕНЬ 2019
MOZ.GOV.UA ЩОМІСЯЦЯ У КОЖНІЙ ОРДИНАТОРСЬКІЙ NSZU.GOV.UA
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА СТІННІВКА

Зміни-2020.
Як не пропустити майбутнє?
Основні завдання на 2019 рік —автономізація і комп’ютеризація медичних закладів
                      Олег Петренко, голова Національної служби здоров’я України 

Людина, яка дивиться тільки в минуле або зосереджена лише на сьогоденні, ризикує пропустити майбутнє. Так колись сказав Джон Кеннеді. На мою думку, на ці слова варто звернути увагу всім, хто сьогодні працює в системі охорони здоров’я. Зараз час великих змін у системі, які повинні зробити її орієнтованою на пацієнта. У нормативне майбутнє першою увійшла первинна медична допомога. 1 033 комунальні заклади, де працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри, підписали договір з НСЗУ та перейшли на нову систему фінансування. Вони користуються електронними інструментами і дбають про сервіс та якість послуг, інвестують у професійний розвиток. Понад 28 мільйонів пацієнтів обрали свого лікаря і лише у 2019 році привели в заклади понад 11 мільярдів гривень за договором з НСЗУ, за прозорими та однаковими для усіх правилами. Зарплати лікарів та медичних сестер зросли вдвічі і навіть втричі у переважній більшості медичних закладів.

Детальніше: ДАЙДЖЕСТ МЕДРЕФОРМИ

Нове обладнання в КНП СРР "Старосамбірська ЦРЛ"

В рамках Програми Транскордонного співробітництва CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine КНП СРР "Старосамбірська ЦРЛ" спільно із Старосамбірською районною радою реалізують Проект "Спільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні", метою якого є придбання сучасного медичного обладнання та автомобіля невідкладної медичної допомоги. За кошти Європейського Союзу було закуплено апарат УЗД експертного класу. Сьогодні відбулися пусконалагоджувальні роботи та навчання спеціалістів по роботі з апаратом.

Детальніше: Нове обладнання в...

Візит обласного дитячого ортопеда в Старосамбірську центральну районну лікарню

4 липня 2019 року відбувся ознайомчий консультативний візит експерта ДОЗ ЛОДА, обласного дитячого ортопеда Кузьо Злати Тарасівни в комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня».

    Зустріч,  на якій були присутні педіатри, сімейні лікарі, дитячий хірург, невропатолог пройшла продуктивно, було оглянуто та проконсультовано більше 10 дітей з патологією опорно – рухового апарату.