Старосамбірська центральна районна лікарня

Комунальний заклад Старосамбірської районної ради

Візит обласного дитячого ортопеда в Старосамбірську центральну районну лікарню

          4 липня 2019 року відбувся ознайомчий консультативний візит експерта ДОЗ ЛОДА, обласного дитячого ортопеда Кузьо Злати Тарасівни в комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня».

    Зустріч,  на якій були присутні педіатри, сімейні лікарі, дитячий хірург, невропатолог пройшла продуктивно, було оглянуто та проконсультовано більше 10 дітей з патологією опорно – рухового апарату.

 

8 травня - День пам'яті та примирення (2)

         Сьогодні ми вшановуємо пам’ять кожного солдата, який поклав своє життя у боротьбі проти нацизму.

        Історія кожного з українців, які воювали в 1939-1945 році це історія мужності і самопожертви в ім’я спільної перемоги над агресором.

       В цей день ми висловлюємо повагу всім борцям та загиблим воїнам, жертвам війни.

    

 Адміністрація Старосамбірської ЦРЛ, а саме заступник головного лікаря по лікувальній роботі Мигляс Н.І., та інші керівники закладів охорони здоров’я району взяли участь у вшануванні ветеранів Другої Світової війни на урочистих зборах в приміщенні Старосамбірської музичної школи та панахиді за померлими у храмі св. Миколая. 

 

 

Допомога учасникам АТО (ООС)

 Питання медичної допомоги учасникам АТО   (ООС) та членам їх родин знаходиться на особливому контролі адміністрації КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ». При звертанні в медичні установи району їм надається всебічна підтримка. Під наглядом лікарів перебуває 294 демобілізованих учасників АТО (ООС).

 На позачерговій 29-ій сесії районної ради депутати затвердили Програму безкоштовного забезпечення медикаментами учасників АТО (ОСС) жителів нашого району. Ця програма покликана забезпечити цю категорію мешканців району у разі амбулаторного лікування, надання їм медикаментів на безоплатній основі за рецептами лікарів первинної ланки.

   Жителі району, учасники АТО або члени сімей загиблих отримають безкоштовні ліки за наявності рецепта лікаря, ветеранського посвідчення та паспорта громадянина України. Безоплатні ліки та лікарські засоби вони отримають на лікування захворювань, визначених Постановою Кабінету Міністрів України. Відшкодування коштів за цією Програмою здійснюються на підставі реєстру рецептів лікарських засобів, наданих аптекою в межах планових асигнувань на відповідний бюджетний період. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становить 50 тис. грн.

Делегація медиків Старосамбірського району взяла участь у міжрайонному семінарі

     5квітня 2019року в 1130 годині в приміщенні сесійної зали Турківської районної ради відбувся міжрайонний семінар для медичних працівників Самбірського, Старосамбірського, Турківського районів. за участю експертів ДОЗ ЛОДА: Закалюжного І.С- експерта депертаменту з амбулаторно-поліклінічної роботи, заступника генерального директора ЛОКЛ; Наконечнного З.Р    – заступника генерального директора ЛРФПЦ; Юрків І.В  – експерта департаменту з експертизи тимчасової  непрацездатності охорони здоров’я ЛОДА, заступника генерального директора ЛРФПЦ з ЕТН.

Мета семінару : надання методичної і інформаційно-роз’яснювальної допомоги, щодо вирішення проблем та потреб на місцях і вироблення узгоджених та послідовних кроків з покращення надання медичних послуг та наближення цих послуг до населення.

 

Нарада –семінар медичних працівників за участю фахівців Фонду соціального страхування.

         15 березня 2019 року відбулася нарада лікарів, завідувачів АЗПСМ Старосамбірського району, на яку завітали фахівці Фонду соціального страхування у Львівській області.

    Про механізм скерування хворих на медичну реабілітацію в санаторно – курортні заклади, питання відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, розповів присутнім Козла Андрій Богданович головний спеціаліст відділу з організації медичної реабілітації, медичних та соціальних  послуг Фонду соціального страхування України у Львівській області.

  

FB

 
 
 
 
 
 
Канал не знайдено