Старосамбірська центральна районна лікарня

КНП Старосамбірської районної ради

Відкриття другого набору учасників навчальної програми для управління у сфері охорони здоров`я "Leaders for Health"

Leader for Health: запрошуємо на навчання для управлінціву галузі охорони здоров`я.

 Львівська бізнес – школа УКУ (LvBS) розпочинає набір на навчальну програму для управлінців у сфері охорони здоров`я Leader for Health Програма реалізовується LvBS та агенцією Be-It & Social Impact в рамках проекту Світового Банку, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку співробітництва.

Основною метою програми є формування кола управлінців у сфері охорони здоров`я, які добре усвідомлюють основні складові реформи охорони здоров`я, наділені необхідними компетенціями та націлені на лідерство у процесі реформування безпосередньо в закладах охорони здоров`я та на рівні регіонів.

Програма складається з 5 модулів по 3 дні, що проходитимуть у Києві та Львові.

Прграма розроблена для: керівників медичних закладів – головних лікарів та їхніх заступників, а також управлінців Департаментів охорони здоров`я обласних державних адміністрацій та міських рад.

Учасники отримають:

  • Можливість зміцнити основні лідерські компетенції за напрямками: комунікаія та управління стосунками, лідерство, професійна та соціальна відповідальність, розуміння сфери охорони здоров`я,

бізнес – компетенції;

  • розуміння логіки процесу здійснення реформ на національному, регіональному та місцевому рівнях;
  • конкретні інструменти та рішення для управління ключовими аспектами реформи на рівні свого закладу/регіону;
  • можливість підтримки від кураторів курсу протягом одного місяця після завершення програми для розробки плану дій для реалізації конкретного проекту в рамках свого закладу/міста/області.

Прийом заявок. Для участі у навчальній програмі необхідно заповнити онлай-форму до 03березня 2019р. Усі заявники будуть повідомлені про результат відбору після 18 березня 2019року. заповнюйте онлайн – форму за посиланням : https://goo/g1/formsY311Xq7HoAfLYzs12