Старосамбірська центральна районна лікарня

КНП Старосамбірської районної ради

Нове обладнання в КНП СРР "Старосамбірська ЦРЛ"

В рамках Програми Транскордонного співробітництва CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine КНП СРР "Старосамбірська ЦРЛ" спільно із Старосамбірською районною радою реалізують Проект "Спільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні", метою якого є придбання сучасного медичного обладнання та автомобіля невідкладної медичної допомоги. За кошти Європейського Союзу було закуплено апарат УЗД експертного класу. Сьогодні відбулися пусконалагоджувальні роботи та навчання спеціалістів по роботі з апаратом.


Також, Старосамбірська центральна районна лікарня придбала новий сучасний апарат рентгенівський мобільний TXL-PLUS 4, для надання широкого спектру рентгенодіагностичних досліджень, в тому числі на функціональних ліжках, візках, ношах. 
Апарат закуплений за кошти Европейського Союзу, виділених на реалізацію Проекту "Спільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні" в рамках Програми транскордонного співробітництва CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

  Було проведено навчання та інструктаж із спеціалістами, котрі працюватимуть з палатним апаратом рентгенівським.

  За кошти, що фінансуються Європейським Союзом лікарня закупила  ще 5 столів для інструментарію PMKA 942813.001-05/.