Старосамбірська центральна районна лікарня

КНП Старосамбірської районної ради

Народити здорову дитину - велике щастя для жінки.

        Народити здорову дитину — велике щастя для жінки. Щоб це сталося, поряд має бути професійний лікар-акушер-гінеколог та необхідне оснащення. Тепер у Старосамбірській центральній районній лікарні є не лише висококваліфіковані та досвідчені лікарі а й сучасне ліжко-трансформер з ручним пультом управління, що відповідає потребам жінки при пологах. 
        Тепер народжувати в акушер-гінекологічному відділенні буде значно комфортніше, пологи протікатимуть легше , адже переваги ліжка-трансформера в тому, що його можна використовувати як для класичних горизонтальних, так і для вертикальних пологів. Дослідження медиків показали, що вертикальні пологи для більшості жінок проходять легше. І при такому положенні знижується ризик отримання дитиною родової травми. 
       І все це завдяки Проєкту, що фінансується з Європейського Союзу через Орган управління СОП CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту № PLBU.03.01.00-18-0668/17-00 згідно програми (проєкту) «Cпільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні». 
        Партнери проєкту Старосамбірська районна рада, КНП СРР Старосамбірська ЦРЛ», Бещадський повіт та заклад  охорони здоров’я Устрик Дольних.