Старосамбірська центральна районна лікарня

КНП Старосамбірської районної ради

Транскордонне співробітництво «Спільно на охороні людського життя» у Старосамбірській ЦРЛ.

  Зроблено ще один крок на шляху до реалізації міжнародного проекту «Спільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні», а саме 19листопада 2018 року підписано Партнерську угоду між Старосамбірською районною радою, КЗ СРР «Старосамбірська центральна районна лікарня», а також Бещадським повітом та закладом охорони здоров’я, що в Устриках Дольних (Республіка Польща).
  Проект спрямований на підвищення доступності медичних послуг та покращення якості надання цих послуг жителям прикордонних територій.
Нагадаємо, що проект став переможцем в тематичній цілі «Безпека» в рамках програми «Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020», загальна його вартість складає 2 167 101,14 євро, з них українська сторона отримує грант на суму 710 264,07 євро.
 

Завдяки реалізації даного проекту буде розроблено Концепцію спільних першочергових заходів надання медичної допомоги на українсько-польському прикордонні, яка слугуватиме механізмом для спільних злагоджених дій медичних працівників по обидна боки кордону. Українські партнери здійснять закупівлю дороговартісного медичного обладнання та автомобіля швидкої допомоги з необхідним обладнання. А також проведуть цикл навчань з обміну досвідом між медперсоналом, щодо питань роботи на сучасному медичному обладнанні, що сприятиме підвищенню кваліфікації та професійних якостей медичних працівників, зміцненню українсько-польської співпраці, що в майбутньому буде основою для спільного вирішення проблем та реалізації нових проектів.