Старосамбірська центральна районна лікарня

КНП Старосамбірської районної ради

Центральна районна лікарня

Допомога від профспілкової організації медичним працівникам Старосамбірської ЦРЛ

     Враховуючи складну ситуацію з COVID 19  у Львівській області, яка уже дві неділі поспіль показує високі показники захворівших, ППО «Старосамбірська ЦРЛ» минулого тижня закупила за профспілкові кошти, 2000 медичних масок, які були роздані всім працівникам КНП СРР «Старосамбірська ЦРЛ» із розрахунком 5 масок на 1 працюючого.

    Дякуємо всім хто долучився до цієї акції, а саме Лещишину Р.В., який посприяв закупівлі масок; Гавриляк М., яка провела облік і склала список всіх працюючих; керівникам структурних підрозділів КНП СРР «Старосамбірська ЦРЛ» і членам профспілкового комітету, які долучились до роздачі масок. Захист наш – це наше здоров’я і наше життя. Пам’ятаймо!  Ми одна медична родина. Будьмо всі здорові!

 

Інформація про залишки лікарських засобів і виробів медичного призначення за рахунок державного бюджету станом на 10.04.2020р.

Інформація про залишки лікарських засобів і виробів медичного призначення за рахунок місцевого бюджету станом на 10.04.2020р.

Детальніше:Інформація про...

Допомога медикам Старосамбірського району у боротьбі з коронавірусом

Не минуло й тижня відколи з’явився заклик про допомогу медикам нашого району в потребі індивідуального захисту, як небайдужі люди почали відкликатись.

Так от медичні установи почали отримувати подарунки.

Лікарні Старосамбірського району отримали 35 комплектів захисних костюмів, котрі передав  генеральний директор ДП «Юсенко Україна» Андрій Левицький на загальну суму близько 60 тисяч гривень. До допомоги  долучилась і голова Старосамбірської РДА пані Тетяна Терлецька котра постійно тримає на контролі проблеми медиків району і старається їх вирішити.

Відомий благодійник Володимир Деркач передав для медичного  персоналу 300 захисних масок.

Детальніше:Допомога медикам...

Наказ про режим самозоляції для медичних працівників КНП СРР "Старосамбірська ЦРЛ".

 Комунальне некомерційне підприємство

Старосамбірської районної ради

 «Старосамбірська  центральна  районна  лікарня»

Н А К А З

м. Старий Самбір                   від 20 березня   2020 р                                   №129

 Про    режим самозоляції для медичних

працівників  КНП СРР «Старосамбірська ЦРЛ»

             Відповідно  до законів України «Про захист  населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000р №1645-ІІІ,   «Про внесення змін  до деяких   законодавчих актів України, спрямованих на  запобігання, виникнення і поширення корона вірусної хвороби COVID-19» від  17.03.2020р 530-ІX,  Інструкції за рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України для осіб  які повернулися з країн де зафіксовані випадки COVID-19, враховуючи  зміни передбачені Законом «Про несення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19)»  №3220  від 17.03.2020р;- 

 Н А К А З У Ю:

Детальніше:Наказ про режим...

Для профілактики захворювання Корона вірусом слід дотримуватись стандартних рекомендацій.

      Від сьогодні вхід в поліклінічне відділення м.Старий Самбір без обробки рук і захисних масок не проводиться . Тимчасово призупинено проведення профілактичних медичних оглядів.

 

Для профілактики захворювання Корона вірусом слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;

Детальніше:Для профілактики...