Старосамбірська центральна районна лікарня

КНП Старосамбірської районної ради

Новини

Ремонт фасаду психоневрологічного відділення Старосамбірської ЦРЛ

  Чудове перевтілення психоневрологічного відділення Старосамбірської ЦРЛ в с.Лаврів. Інтервал між світлинами майже рік. За цей період було зрізано аварійні дерева, котрі затінювали будівлю, та спричиняли сирість в приміщенні. За кошти виділені з державного бюджету на соціально-економічні заходи було проведено ремонт та заміну даху в будівлі. І цьогоріч, в рамках проектів місцевого розвитку Львівської обласної ради, за рахунок коштів обласного та районного бюджетів, а також коштів спеціального фонду лікарні та спонсора - вдалося зробити фасад будівлі.

       

Придбання холодильного обладнання для Старосамбірського міжрайонного відділення бюро судово-медичних експертиз

За кошти районного бюджету, через  систему електронних закупівель «Прозоро», в КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ» було закуплено  та проведено монтаж холодильної камери  на 2 місця для потреб Старосамбірського міжрайонного відділення бюро судово-медичних експертиз (моргу).

Вартість холодильної камери з монтажем  -  84500,00 гривень

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО СТАТУТИ НОВИХ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

На позачерговій сесії Старосамбірської районної ради, яка відбулася 25 серпня 2018 року затверджено статути нових комунальних підприємств районної ради, а саме: 

- Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Старосамбірський центр первинної медичної допомоги"

- Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Стоматологія"

- Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Добромильська районна номерна лікарня"

РЕФОРМУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я СТАРОСАМБІРСЬКОГО РАЙОНУ

         На черговій сесії Старосамбірської районної ради, що відбулася 18 травня 2018 року  було прийняте рішення  «Про реформування закладів  охорони здоров’я у Старосамбірському районі», відповідно до якого  з 31 серпня 2018 року  планується створити  наступні  підприємства:

  • Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги», шляхом виділу з комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська ЦРЛ»;
  • Комунальне підприємство Старосамбірської районної ради  «Стоматологія»,  шляхом виділу з комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська ЦРЛ»;
  • Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради «Добромильська районна номерна лікарня»,   з первинним та вторинним рівнем надання медичної допомоги населенню.

Станом на сьогоднішній день усі заклади та лікарі, що надають первинну медичну допомогу населенню у Старосамбірському районі зареєстровані в медичній інформаційній системі Dr.Elekc   e-Health.

   Медичні установи Старосамбірського району готові підписати угоду з Національною Службою Здоров’я України  у «третій хвилі»  підписання договорів  для переходу на новий механізм фінансування у рамках мед реформи.

eHeаlth: 40% мешканців Старосамбірщини уклали декларації з лікарями

Станом на 05.07.2018 року 28787(40 % ) громадян Старосамбірського району уклали декларації з сімейними лікарями.

      До системи підключені всі заклади первинної медичної допомоги району. Найактивніше процес укладення декларацій відбувається в АЗПСМ м.Ст.Самбір, (49,0%) АЗПСМ м.Добромиль (47,8%), АЗПСМ с.Страшевичі (49,3%), АЗПСМ с.В.Сушиця (60,0%), АЗПСМ м.Хирів (39,0%).

      Важливість підписання декларацій стоїть на першому плані в роботі медичних працівників району і аналізується на кожній оперативній нараді у головного лікаря КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ» Ю.Войтіва та заступників.

05.07.2018 року відбулася чергова оперативна нарада у заступника головного лікаря по медичному  обслуговуванню населення району  В.Савенко за участю фельдшерів ФАПів.

     Проаналізовано кількість укладених угод в розрізі кожного населеного пункту району.